Logo Gminy w Wilczętach

UROCZYSTOŚĆ JUBILEUSZOWA Z OKAZJI „ZŁOTYCH GODÓW”

Ocena 0/5

W Urzędzie Gminy w Wilczętach w dniu 15 lipca 2024 r. odbyła się uroczystość Złotych Godów Państwa Bożeny i Stanisława Terlickich z Księżna.

Jubilaci, z okazji 50 lat wspólnego pożycia, które minęło w 2023 r., otrzymali z rąk Wójta Gminy Wilczęta Marcina Krzyżanowskiego, w asyście Zastępcy kierownika USC Ireny Krzyżanowskiej, przyznane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej  Andrzeja Dudę „Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie” oraz list gratulacyjny od Wojewody Warmińsko-Mazurskiego Radosława Króla.

Wójt złożył jubilatom najserdeczniejsze życzenia dalszych wspólnych lat życia w dobrym  zdrowiu i kondycji, wszelkiej pomyślności, szczęścia, miłości   i radości.

Jubilatów, w otoczeniu licznej rodziny,  uhonorowano również kwiatami, tortem i pamiątkowym prezentem.

Pan Stanisław urodził się tu i mieszkał z rodzicami do wczesnych lat 70-tych. Aktualnie Państwo Terliccy mieszkają na terenie Gminy Wilczęta od ponad 20 lat. Jubilaci posiadają 4 dzieci i 6 wnuków.

Składamy serdeczne gratulacje i wyrazy uznania za tak długie, zgodne, pełne miłości i szczęśliwe pożycie małżeńskie, które stanowi  wzór do naśladowania dla młodych par, jak zgodnie i wytrwale dzielić ze sobą troski i radości dnia codziennego.

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności